امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48776
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه طی عملیاتی که به منظور پاکسازی کوی «جوبر» از حضور عناصر تروریستی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه طی عملیاتی که به منظور پاکسازی کوی «جوبر» از حضور عناصر تروریستی آغاز کرده است، بعد از درگیری‌های سنگین با افراد مسلح در اطراف میدان «المناشر»، در امتداد خیابان پارلمان این منطقه به پیشروی‌های خوبی دست یافت. چندین تن از افراد مسلح که اکثر آنها را تروریست‌های «جبهة‌النصرة» تشکیل می‌دهند در این عملیات کشته شدند.

این گزارش حاکی است که یگان‌هایی از ارتش سوریه، عملیات جدیدی را علیه افراد مسلح در باغستان‌های «الحافظ» در منطقه «برزة» دمشق آغاز کرده و تعدادی از مقرهای تجمع تروریست‌ها را در منطقه «ضهر المسطاح» هدف قرار دادند.

توپخانه ارتش سوریه چندین مقر تجمع افراد مسلح در «زملکا» در «ریف دمشق» را هدف قرار داد. نیروهای ارتش سوریه پیشروی قابل توجهی در کوی «جوبر» دمشق محقق کردند.

بر اساس این گزارش، این عملیات همزمان با درگیری‌های دیگری در منطقه «حرستا» صورت گرفت. شعله نبرد بین افراد مسلح و ارتش سوریه در حرستا به دنبال هدف قرار گرفتن خودروی یکی از شهروندان سوریه از سوی یکی از تک تیراندازهای مسلح، بر افروخته شد.

از طرفی از منطقه «دوما» خبر می‌رسد که یگان‌های ارتش سوریه چند مقر تجمع افراد مسلح را هدف قرار دادند. شمار دیگری از تروریست‌ها در عملیات ارتش در «الشیفونیة» کشته و یا زخمی شدند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها