امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48777
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 65
به گزارش فارس به نقل از الحدث، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی تاکید کرد که دولت لبنان به حزب الله اعلام کرده که از حفظ امنیت ...

به گزارش فارس به نقل از الحدث، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی تاکید کرد که دولت لبنان به حزب الله اعلام کرده که از حفظ امنیت ضاحیه در برابر انفجارهای تروریستی ناتوان است.

وی تاکید کرد: ما از دستگاه‌های امنیتی لبنان با شفافیت کامل خواستیم که به مسئولیت‌های خود عمل کرده و نقش خود را در این زمینه ایفا کند،‌ اما آنها ناتوانی خود را در این زمینه اعلام و تاکید کردند که نمی‌توانند امنیت بخش‌های مختلف از حمله ضاحیه و برخی مناطق دیگر را حفظ کنند.

قاسم تاکید کرد که حزب‌الله برنامه‌ای برای امنیت خودمختار دارد، امنیت خودمختار تنها در مناطقی است که عاملان انفجارهای ضاحیه و طرابلس در آن حضور دارند.

وی با تاکید بر اینکه حزب الله به موش آزمایشگاهی دیدگاه‌های اسرائیلی طرف دیگر تبدیل نخواهد شد؛ جریان 14 مارس را متهم کرد که می‌خواهد دولت لبنان را به مزرعه‌ای تبدیل کند که از سوی کشورهای منطقه‌ای اداره می‌شود و می‌خواهد کشور را در راستای منافع اسرائیلی‌ها به تعطیلی بکشاند.

جریان مخالف محور مقاومت این روزها تلاش زیادی برای تخریب وجهه تلاش‌های امنیتی حزب الله لبنان برای جلوگیری از انفجارهای تروریستی در مناطق شیعه نشین به کار گرفته تا با سست شدن این تدابیر زمینه برای انجام انفجارهای بیشتر مهیا شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها