امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48789
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 100
ابوالفضل ایمنی، مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیانداشت: چندی پیش ...

ابوالفضل ایمنی، مدیر روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیانداشت: چندی پیش این اتحادیه فراخوانی را برای ثبت‌نام اهالی صنعت چاپ برای حضور در نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا اعلام کرده بود که 65 نفر به نام‌نویسی پرداختند.

وی اضافه کرد: از تعداد 65 نفر ثبت‌نام شده یکسری از افراد به دلیل واجدالشرایط نبودن برای اخذ ویزا و یکسری هم به دلیل نوسانات ارزی از حضور در نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا منصرف شدند و در نهایت 25 نفر به این نمایشگاه اعزام خواهند شد.

ایمنی ادامه داد: این 25 نفر از اهالی صنعت چاپ در قالب هیأت تحقیقاتی _ پژوهشی جمهوری اسلامی ایران در نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا حضور خواهند داشت و با مسئولان چندین کمپانی بزرگ در حوزه لیبل به مذاکره خواهند پرداخت.

وی افزود: 23 سپتامبر برابر با اول مهر سال جاری هیأت تحقیقاتی _ پژوهشی جمهوری اسلامی ایران که متشکل از 25 نفر از متخصصان صنعت چاپ هستند به شهر بروکسل بلژیک سفر خواهند کرد تا در افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو که 24 مهر است، حضور به عمل آورند.

به گفته وی از افرادی که در این نمایشگاه حضور به عمل خواهند آورد می‌توان به بابک عابدینی نائب رئیس اتحادیه صادرکنندگان کشور، داریوش دهقان‌پور عضو هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان کشور، مجید خادمی یکی از صادرکنندگان نمونه کشور، مصطفی حاجی‌لو از چاپ نقش الماس و اشکان سبزوارزاده مدیر یکی از چاپخانه‌های پیشرفته در عرصه لیبل اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا، 24 تا 27 سپتامبر (2 تا 5 مهر سال جاری) در شهر بروکسل بلژیک برگزار می‌شود.

نمایشگاه لیبل اکسپو اروپا یکی از معتبرترین نمایشگاه در چاپ لیبل در جهان است که هر دو سال یکبار در شهر بروکسل بلژیک برپا می‌شود که ایران به ویژه اتحادیه صادرکنندگان چاپ کشور توانسته در 2 دوره این نمایشگاه حضور داشته باشد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها