امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48801
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید مازندران که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید مازندران که در محل استانداری مازندران با تاکید بر بهره‌گیری از سرمایه‌های مردمی در توسعه اقتصادی کشور و با توجه به ارقام یارانه‌ای که به حساب مردم واریز می‌شود، اظهار کرد: همه سرمایه‌های مردم می‌تواند در صندوقی وارد شود و تا زمانی که سرمایه‌ها در این صندوق است سالی 20 درصد تا 30 درصد می‌توانیم به مردم سود دهیم و مطمئن باشیم ضرر نمی‌کنیم.

وی افزود: می‌توانیم بخشی از این ارقام را به مردم تسهیلات دهیم و بخشی را نیز هم سود بدهیم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه نمایندگان بمی‌وانند از صندوق توسعه ملی دو تا سه درصد را تبدیل به ریال کرده و به این صندوق واریز کنیم، افزود: از سهام عدالتی که تقریبا نمی‌دانیم چیست و چه می‌شود آن قسمتی که در بورس قرار می‌گیرد را به آن بخش وارد کنیم و مابقی را وارد این صندوق کنیم.

وی با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهیم تا ظرفیت‌های این کشور را در حوزه تولید راه بیندازیم، اظهار داشت: این بزرگترین ضعف کشور است که باید برطرف شود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه رابطه دولت با همه مردم بر اساس رفتار سیاسی است و تلاش می‌کنیم رفتار سیاسی را قاعده مند کنیم، افزود: هر کسی کار سیاسی در کشور می‌کند باید پاسخگو باشد.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه‌ای از مقررات در کشور تدوین شده است، اظهار داشت: در حوزه تسهیلات، واردات خودرو و مجوزها مقررات خوبی تصویب شده است تا بتوانیم مشکلات کشور را رفع کنیم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه در کشور به دنبال سرمایه گذاری‌های جدید، منابع و مشارکت‌های جدید هستیم، گفت: باید سرمایه‌گذاری‌های جدید در کشور را هدایت کنیم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری‌های جدید عمدتا فعال کردن سرمایه‌گذاری‌های است که از سوی مردم جمع‌آوری شده است.

وزیر کشور گفت: تلاش می‌کنیم حضور مردم در صحنه‌های اجتماعی را تقویت کنیم.
انتهای‌پیام/86011/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها