امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48808
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 96
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه خبر مفقود شدن 20 هزار صفحه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی صحت دارد، گفت: متاسفانه در حالی که هیئت تحقیق و تحفص از سازمان تامین اجتماعی فعالیتش را تمام نکرده، پرونده‌های مرتبط با این سازمان به طور مشکوک مفقود شده است.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس هشتم کلید زده شده بود، تصریح کرد: اصل تحقیق و تفحص در مجلس هشتم تصویب شد و اعضا نیز مشخص شدند؛ تحقیق تفحص مراحل نهایی خود را طی می‌کند و بعد از جمع بندی، گزارش هیئت تحقیق و تفحص به کمیسیون مربوطه ارائه خواهد شد.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه خلاصه‌ای از گزارش تحقیق و تفحص سازمان تامین اجتماعی را در اختیار داریم، افزود: 20 هزار صفحه‌ای که مفقود شده است در طبقه اول ساختمان شماره2 سازمان تامین اجتماعی بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها