امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48809
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 79
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به حجت‌الاسلام ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به حجت‌الاسلام روحانی توصیه کرد قبل از معرفی وزرای باقیمانده، با مجلس مشورت کند.
وی تصریح کرد: اگر رئیس جمهور و همکاران محترم‌شان این همراهی و مشورت را با کمیسیون‌های تخصصی مجلس داشته باشند، ذائقه و نظر نمایندگان را متوجه خواهند شد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: به نظر من پیشنهاد آقای روحانی باید پیشنهادی باشد که در مجلس رأی بیاورد و این خوب نیست که وزیر یک وزارتخانه در دو مرحله رای اعتماد نیاورد.

حقیقت‌پور بر همین اساس به حجت‌الاسلام روحانی توصیه کرد مشاوره لازم را با نمایندگان مجلس انجام دهد و افرادی را مجلس معرفی کند که بتوانند از فیلتر مجلس عبور کنند.

وی تاکید کرد: این مجلس اصولگراست و خطوط قرمز نظام برای نمایندگان بسیار مهم است که در جریان رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی حساسیت خود را نیز نسبت به موضع‌گیری آنها در قبال فتنه 88 نشان دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: کشور ما دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی است و باید از همه ظرفیت‌های نظام برای انتخاب مسئولین استفاده شود.
حقیقت‌پور افزود: اینکه آقای روحانی با رویکرد و سیاق فراجناحی برای دولت خود شعار اعتدالگرایی را بیان کرد، شعار بسیار خوبی است که باید تحقق یابد.
وی در پایان با اشاره به مخالفت مجلسی ها با جعفر توفیقی برای تصدی وزارت علوم، گفت: با توجه به وضعیت کنونی نمایندگان به آقای توفیقی برای وزارت رأی نخواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها