امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48823
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 66
مهدی صفاری مسئول بخش نمایشگاه عکس شانزدهمین جشنواره نمایش‌های آئینی سنتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: فیلم نمایش «آسیدکاظم» به ...

مهدی صفاری مسئول بخش نمایشگاه عکس شانزدهمین جشنواره نمایش‌های آئینی سنتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: فیلم نمایش «آسیدکاظم» به کارگردانی محمود استاد محمد که در سال 49 اجرا شده بود توسط دختر ایشان به کانون نمایش‌های آئینی سنتی اهدا شد و قرار است تا فیلم این نمایش در اختیار گروه‌های شرکت‌کننده و علاقه‌مندان قرار گیرد.

وی ادامه داد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا بتوانیم این فیلم را در جشنواره آئینی سنتی به نمایش دربیاوریم.

صفاری به غرفه‌های نمایشگاه جشنواره آئینی سنتی در لابی مجموعه تئاتر شهر اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه 5 غرفه داریم، غرفه «محمود استاد محمد» که در آن کیف،‌کتاب مورد علاقه‌اش، آخرین دست نوشته ایشان و عکس نمایش «دیوان تئاترال»؛ غرفه  «سعدی افشار» با لباس سیاه‌بازی ایشان و یکسری عکس؛ غرفه «مرشد ترابی» با لباس نقالی ایشان؛ غرفه خاندان «میرزاعلی»؛‌ غرفه  تعزیه به همراه لباس یک «عباس خوان». همچنین یک نمونه شهر فرهنگ را نیز به این نمایشگاه آوردیم.

وی افزود: کتاب‌های نشر افراز،‌ قطره و نمایش که در حوزه نمایش‌های ایرانی، یک پک دی وی دی آثار مرشد ترابی در این نمایشگاه به معرض نمایش درآمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها