امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48833
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از آنکه در نشست کمیته بین المللی المپیک، رای به ماندن ورزش کشتی در المپیک‌های 2020 و 2024 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از آنکه در نشست کمیته بین المللی المپیک، رای به ماندن ورزش کشتی در المپیک‌های 2020 و 2024 داده شد، نناد لالوویچ، رییس فیلا در بوداپست مجارستان از تمامی کسانی که در طول هفت ماه گذشته از این ورزش حمایت کردند قدردانی کرد.

لالوویچ در این زمینه گفت: از نظر تکنیکی 71 درصد رشد داشته‌ایم. برگزاری مسابقه‌های کشتی دانشجویان و مسابقه‌های جهانی نشان داد که ما در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم.‌ مشکلاتی هم وجود داشت اما می‌دانستم راهی که می‌رویم درست است.

لالوویچ با اشاره به IOC اعلام کرد آنها در بوینس آیرس به ماندن کشتی در المپیک رای دادند اما دلیل این موضوع تلاش‌هایی بود که برای نگه داشتن کشتی در المپیک انجام شد.

«به هدف‌مان رسیدیم. البته وظایف بسیار بزرگتری هم به عهده‌مان است. کشتی به عنوان یک ورزش مشروط در این دو المپیک انتخاب شده است. هدف ما تبدیل کردن کشتی به یک ورزش اصلی در این مسابقه‌ها است.»

لالوویچ همچنین اعلام کرد کشتی در سال 2017 شاهد یک انقلاب خواهد بود.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها