امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48834
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 56
محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: نقش نداشتن وزرای پیشنهادی دولت در فتنه 88 همچنان به عنوان خط قرمز مجلس در دادن رأی اعتماد به وزرا مطرح است و دولت باید برای وزارتخانه‌های باقیمانده وزرایی را به مجلس معرفی کند که نقشی در فتنه 88 نداشته باشند.

وی افزود: به نظر می‌رسد که اینگونه برنامه‌ریزی شده که توفیقی در دوران سرپرستی خود در وزارت علوم انتصابات مورد نظر را انجام دهد تا وزیر پیشنهادی برای این وزارتخانه مسئولیتی بر عهده نداشته باشد و انتصابات مورد نظر در دوران سرپرستی توفیقی انجام شده باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آقای روحانی در خصوص سرپرستی توفیقی بر وزارت علوم عملکرد خوبی نداشت و باید دولت این مسئله را مدنظر داشته باشد که همانطور که مجلس بنای تعامل با دولت را دارد، دولت نیز این رویه را حفظ کند.

کوثری تصریح کرد: چنانچه توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به منظور کسب رای اعتماد به مجلس معرفی شود،‌ مجلس به وی رای اعتماد نخواهد داد. چرا که علاوه بر نقش داشتن در فتنه 88 با اقدامات اخیر وی در عزل و نصب رؤسای دانشگاه‌ها در عدم رای اعتماد مجلس به توفیقی تاثیرگذار است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها