امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48844
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 77
حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره خط ...

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره خط قرمز مجلس و معرفی توفیقی به عنوان وزیر علوم اظهارداشت: باتوجه به تجربه‌ای که از مجلس داریم هنوز بر روی جریان فتنه حساسیت دارد؛ میلی‌‌منفرد به خاطر حضور در جلسه‌ای که جریان فتنه در آن تجمع کرده بودند رأی اعتماد مجلس را کسب نکرد این در حالی است که توفیقی در آن جلسه سخنرانی کرده است از این رو مجلس حتماً عکس‌العمل نشان می‌دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس به عملکرد بسیار بد و خشونت‌آمیز توفیقی در مدت سرپرستی وزارت علوم اشاره کرد و یادآور شد:‌ توفیقی نه تنها آنگونه که رئیس‌جمهور قول داد داس برندارد عمل نکرد، بلکه تیشه برداشت و ریشه نیروهای مذهبی را در دانشگاه‌ها قطع می‌کند و هر کدام از شخصیت‌هایی که اعتبار دانشگاه به وجود آنها بستگی داشت و برای دانشگاه‌ها راهگشا بودند قلع و قمع کرد از این رو به نظر می‌رسد مجلس به آقای توفیقی رأی اعتماد ندهد.

وی بر همین اساس متذکر شد:‌ همچنین آقای روحانی قول داده بود متعادل حرکت کند؛ توفیقی بالاخره در جریان فتنه نقش آفرین بوده و روحانی باتوجه به همان قولی که به مردم داده بود باید با تعادل حرکت کند.

حجت‌الاسلام حسینیان در پایان خاطرنشان کرد: آقای روحانی باید بداند دانشگاه محیطی است که یک عده دل به آن بسته‌اند و اگر کسی که خود ایجاد کننده التهاب است سرپرستی دانشگاه‌ها را به عهده بگیرد قطعاً به روند علم آموزی ضربه وارد خواهد شد و دانشگاه‌ها از لحاظ علمی با تأخیر روبه‌رو می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها