امروز : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 3
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48848
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی، دکتر پورکاظمی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیر کل ستاد ملی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی، دکتر پورکاظمی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیر کل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به دنبال این موفقیت به سایت خبری فدراسیون گفت: با توجه به سوابق همکاری و ارتباطات علمی، آموزشی و درمانی قابل توجهی که صورت گرفته بود نمایندگان پنج قاره به این تفاهم رسیدند.

وی که در این اجلاس پس از سخنرانی درخصوص روش های مبارزه با دوپینگ و جایگاه مکمل های مجاز و غیرمجاز و آسیب های ورزشی، جایزه ویژه پادشاهی تایلند را توسط ژنرال تاپ سوآن (رئیس فدراسیون جهانی موی تای) دریافت کرد، در ادامه افزود: سیاست ارزشمند دکتر صالحی وزیر ورزش و جوانان در خصوص کسب کرسی های بین المللی و صیانت قاطعانه از کرسی های کسب شده در این موفقیت ملی تاثیر به سزایی داشت.

دکتر پورکاظمی یادآور شد: انتخاب یک ایرانی به عنوان رئیس یک کمیسیون در فدراسیون جهانی ارزشمند بوده و بی شک نقش مهمی در حضور پررنگ جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی ورزش خواهد داشت.

مجمع عمومی و هیئت رئیسه فدراسیون جهانی موی تای در روزهای نوزدهم تا بیست و دوم شهریورماه در شهر بانکوک تایلند برگزار شد که با موافقت کلیه اعضا ( 128 کشور)، دکتر لطفعلی پورکاظمی به عنوان رئیس کمیسیون پزشکی این فدراسیون انتخاب شد. 
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار