امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48853
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 82
جواد هروی نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

جواد هروی نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به احتمال معرفی توفیقی و فانی بعنوان وزرای پیشنهادی علوم و آموزش و پرورش به مجلس برای گرفتن رای اعتماد و در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره این افراد که فعلا سرپرستان وزارتخانه های مذکور هستند، نظر خود را اعلام کرده یا خیر گفت: به هر حال نظر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دلیل جایگاه نمایندگانی که در آن عضویت دارند،‌می تواند کارشناسی باشد.

وی افزود: این احتمال وجود دارد که بعد از تعطیلات مجلس و تا پیش از معرفی وزرا پیشنهادی،‌ سرپرستان وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش به کمیسیون دعوت شوند و موضوعات مختلف با حضور آنها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات تصریح کرد: البته به دلیل تعطیلات مجلس هنوز مراحل دعوت از آقایان توفیقی و فانی انجام نشده است و بعد از تعطیلات مجلس در این مورد تصمیم گیری می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها