امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48859
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم مطهر نژاد در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران، اظهار داشت: سال گذشته 100 ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم مطهر نژاد در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران، اظهار داشت: سال گذشته 100 هزار زندانی حرفه‌آموزی شدند و از این تعداد 60 هزار نفر مشغول به کار شدند.

مطهرنژاد با تأکید بر اینکه باید نگاه به زندانیان بعد از دوران محکومیت تغییر کند، گفت: 80 درصد زندانیان مربوط به مواد مخدر هستند و 3هزار زندانی در 60 کشور دنیا داریم.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در 15 ماه گذشته، گفت: در حال حاضر 185 انجمن حمایت از زندانیان در سراسر کشور وجود دارد که دادستان‌ها در این انجمن‌ها عضویت دارند.

وی با اشاره پرداخت وام به 25 هزار زندانی، گفت: نرخ بازگشت به زندان برای این افراد از 20 درصد به 2 درصد رسیده است.

مدیرعامل بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندانیان، تصریح کرد: در طول 3 سال گذشته 4 هزار میلیارد بودجه تصویب شد اما یک ریال آن هم به ما تعلق نگرفت.

مطهرنژاد در خصوص دزدان دریایی سومالی، گفت: این دزدها در ایران آموزش دیده و در حال حاضر در زندان مشغول به کار هستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در حال حاضر 200 زندانی در خارج از کشور داریم به دلیل حمل ساک دستی سایر مسافران و مشکوک بودن محتویات ساک زندانی شده‌اند.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها