امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48865
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «ابوعماد الرفاعی» گفت که سالروز کشتار صبرا و شتیلا امسال در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «ابوعماد الرفاعی» گفت که سالروز کشتار صبرا و شتیلا امسال در شرایطی استثنائی است که باید به آن توجه شود با توجه به اینکه پرونده آوارگان در مذاکرات جاری مطرح می‌شود و علاوه بر آن نیز طرح‌هایی در رابطه با کشاندن پای آوارگان فلسطینی به اختلافات داخلی لبنان و منطقه وجود دارد.

وی افزود: کشتار صبرا و شتیلا یک حادثه گذری نبود بلکه کشتاری برنامه‌ریزی شده با هدف اعلام پیروزی طرح صهیونیستی بر مقاومت فلسطین بود و این کشتار درس سختی به ملت فلسطین داد و آن پایبندی به مقاومت بود زیرا هر زمان که مقاومت حضور ندارد، ملت ما بهای سنگینی پرداخت می‌کند.

وی تصریح کرد: امروز پس از گذشت 31 سال از این کشتار ما همچنان می‌بینیم که هدف صهیونیست‌ها تخریب اردوگاه‌های فلسطینی و حذف حق بازگشت است و این هدف تغییر نکرده، اگر چه ابزارهای آن تغییر کرده است و در مذاکرات امروز بین تشکیلات خودگردان و دشمن صهیونیستی، اصرار صهیونیست‌ها و فشارهای آمریکایی و عربی برای چشم‌پوشی طرف فلسطینی از حق بازگشت را می‌بینیم.

وی افزود: از آغاز بحران سوریه تا به امروز، تلاش‌های زیادی از سوی برخی طرف‌ها برای کشاندن پای اردوگاه‌های فلسطینی به درگیری‌های منطقه‌ای و داخلی وجود دارد و هدف از آن نیز نابودی این اردوگاه‌ها و حذف حق بازگشت است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها