امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48873
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، «لطفا قابی نشوید» عنوان نمایشگاهی است که تعدادی از اعضای کانون عکس اصفهان در گالری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، «لطفا قابی نشوید» عنوان نمایشگاهی است که تعدادی از اعضای کانون عکس اصفهان در گالری آرته اصفهان برپا کرده‎اند.

«قابی که باشی اتفاق بدی می‎افتد، آرزوها یکی یکی گم می‎شوند» این عبارتی است که در بدو ورود به نمایشگاه عکس گروهی در گالری آرته جلوه توجه می‎کند، عبارتی که در کنار چند قاب از عکس‎های سیاه و سفید حک شده است.

سمانه فرزانه‌پور هنرمند اصفهانی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اضافه کرد: سارا رهبر، هدی دریس محمودی و سمانه فرزانه پور  هنرمندان این نمایشگاه هستند.

وی افزود: این نمایشگاه مجموعه 13عکس است که به شکل  انتزاعی  و فتومونتاژ است  و هر کس می‎تواند برداشت شخصی خود را از این نمایشگاه داشته باشد.

هنرمند اصفهانی در ادامه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که  چارچوب‎ها و قاب‎هایی که در اجتماع و در ذهن هر شخص وجود دارد  و منجر به محدودیت انسان شود، به چالش کشیده شود.

وی ادامه داد: بعضی انسان‎ها قاب‎ها را به بازی می‎گیرند و  بعضی‎ها در قاب‎ها محدود شده‎اند، این نمایشگاه به این افراد اشاره دارد.

فرزانه‌پور گفت: این نمایشگاه تا چهارشنبه 27 شهریورماه در گالری آرته ادامه دارد و ساعت بازدید آن از ساعت 17 تا 21 است.

* باید به اقتصاد هنر توجه کرد

سارا رهبر عکاس اصفهانی نیز در خصوص این نمایشگاه عنوان کرد: «نمایشگاه لطفا قابی نشوید» شامل 13 اثر سیاه و سفید با موضوعات و ابعاد مختلف  است.

وی افزود: هنردوستان می‎توانند با حضور در این نمایشگاه از این آثار بازدید و نظرات خود را پیرامون آنها ارائه کنند.

رهبر تصریح کرد: یکی از مواردی که  لازم است در بحث هنرمندان به آن توجه ویژه شود بحث اقتصاد هنر است  که باید برای آن برنامه‎ریزی شود.
انتهای پیام/63019/ن30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها