امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48881
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مستند «عزالدین» که با هدف بررسی ابعاد شخصیت آیت الله زنجانی اعم از زندگی و فعالیت‌های علمی، اجتماعی و سیاسی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مستند «عزالدین» که با هدف بررسی ابعاد شخصیت آیت الله زنجانی اعم از زندگی و فعالیت‌های علمی، اجتماعی و سیاسی وی تولید شده است به روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

این مستند در چهار قسمت 25 دقیقه‌ای تهیه شده و شامل زندگی فردی و خانوادگی و مراحل تحصیل وی در شهرهای زنجان، قم و مشهد است.

این مستند به معرفی شخصیت علمی آیت الله زنجانی اعم از تحصیلات حوزوی، دانشگاهی و ادبی و بحث‌های مرتبط با ادبیات، شعر و دروس مثنوی و معرفی شخصیت وی در حوزه مسائل اجتماعی، حضور در بین مردم و فعالیت‌هایش در انقلاب اسلامی می‌پردازد.

در این مجموعه مستند از تصاویر و عکس‌های آرشیوی، صدای وی در دوران انقلاب و در محافل علمی، سخنرانی‌های، مصاحبه با فرزندان، دوستان، شاگردان و دوستداران وی استفاده شده است.

از جذاب‌ترین بخش‌های «عزالدین» می‌توان به تصاویر و صحبت‌های آیت الله زنجانی در حضور دوستان و فعالیت‌هایش در منزل و حسینیه‌اش اشاره کرد.

این مستند به تهیه‌کنندگی جواد قطمیری و کارگردانی حجت احمدی زر و حسن جوشنی ساخته شده است و قسمت اول آن چهارشنبه این هفته، 27 شهریور، ساعت 17 از شبکه مستند پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها