امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48893
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تحقیق و تفحص‌‌های کمیسیون انرژی از حوزه نفت، گفت: اکنون تحقیق و تفحصی درباره وضعیت فروش و مدیریت نفت در کمیسیون انرژی دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه‌ تحقیق و تفحص دیگری نیز درباره آقای بابک زنجانی در دست بررسی است، تصریح کرد: در این خصوص توضیحاتی از بانک‌های طرف قرارداد آقای زنجانی، دیوان محاسبات، سازمان بازرسی کل کشور و وزارتخانه نفت و اطلاعات خواسته شده است.

موسوی‌نژاد در همین زمینه اظهار داشت: قرار است برای پیگیری‌های بیشتر اگر تحقیق و تفحص‌های یادشده در کمیسیون انرژی به تصویب رسید، در صحن علنی مجلس مطرح شود؛ البته تاکنون درباره این تحقیق و تفحص‌ها در کمیسیون رای‌گیری نشده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی نیز گفت: پرونده این شخص حدود هفت ماه قبل وارد کمیسیون شد که در زمان بررسی این پرونده از برخی شخصیت‌های وزارتخانه‌‌های نفت و اطلاعات دعوت شد تا مباحث خود را در این باره بیان کنند.

وی با اعلام اینکه برای مباحث مربوط به فروش نفت کمیته ویژه‌ای در کمیسیون انرژی تشکیل شد، خاطرنشان کرد: این کمیته مسئول پیگیری مباحث مرتبط با فروش نفت و پرونده آقای زنجانی است که در صورت تایید کمیسیون وارد صحن خواهد شد.

موسوی‌نژاد با اعلام اینکه کمیته ویژه کمیسیون انرژی بیش از سه ماه قبل تشکیل شده و در حال فعالیت در مباحث مرتبط با حوزه‌های نفتی است، تصریح کرد: باید بررسی‌های لازم در این کمیسیون صورت گیرد تا در صورت موافقت اعضا تفحص را انجام دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها