امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48916
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، دانشجویان فلسطینی امروز دوشنبه مقابل گذرگاه رفح تظاهرات کرده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، دانشجویان فلسطینی امروز دوشنبه مقابل گذرگاه رفح تظاهرات کرده و پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود ما خواهان حل سریع مشکل تردد خود در سایه تعطیلی گذرگاه رفح هستیم.

در همین رابطه «مومن بارود» نماینده دانشجویان گفت که اقدامات مصر در تردد آنها به دانشگاه‌ها مانع ایجاد می‌کند و آینده ده‌ها دانشجوی فلسطینی را تهدید می‌کند زیرا تعداد زیادی از دانشجویان در دانشگاه‌های مصر و دیگر دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند و این نگرانی وجود دارد که دانشجویان نتوانند در دانشگاه حاضر شوند و سال تحصیلی آنها از دست برود.

گذرگاه رفح که تنها گذرگاه برای تردد شهروندان نوار غزه است، از چهارشنبه گذشته به دنبال عملیات علیه نیروهای امنیتی مصر در رفح که به کشته شدن 11 نفر و زخمی شدن 17 نفر دیگر منجر شد، تعطیل شده است.

«ماهر ابوصبحه» مدیر گذرگاه‌های غزه نیز تصریح کرد که پس از تماس با طرف مصری، به هیچ نتیجه‌ای برای بازگشایی امروز گذرگاه نرسیدیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها