امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4892
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس، «توانا» نشر بین‌المللی اسرأ از نخستین روز برپایی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با چاپ ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس، «توانا» نشر بین‌المللی اسرأ از نخستین روز برپایی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با چاپ 30 هزار نسخه از کتاب مفاتیح الحیاه تلاش کرد تا پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد اما طی بررسی‌های انجام شده برخی از بازدید کننگان نسبت به ارائه کم این اثر به آنها گله‌مند بودند.

علی شارقی یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب بیان می‌کند: از شهر ارومیه برای بازدید به نمایشگاه کتاب آمده‌ام تا آثار مورد نیاز خود و دوستان را خریداری کنم که یکی از این آثار همان کتاب مفاتیح الحیاه است.

وی اضافه می‌کند: متاسفانه نشر اسرأ بیشتر از 10 عنوان کتاب را نمی‌تواند به بازدیدکنندگان ارائه دهد که این مورد برای کسانی که از راه‌های دور برای تهیه کتاب مفاتیح الحیاه آمده‌اند خوشایند نیست.

شارقی ادامه می‌دهد: استقبال از این کتاب ارزشمند،‌آنقدر رو به افزایش است که نمایندگی‌های نشر اسرأ نیز پاسخگوی نیاز مخاطبان نیستند به همین منظور تلاش کردیم تا این اثر را در نمایشگاه کتاب امثال خریداری کنیم.

مرتضی قربانی نسب یکی دیگر از خریداران مفاتیح‌الحیاه بیان می‌کند: خوشبختانه با توجه به اینکه قیمت کتاب‌ها در نمایشگاه کتاب امسال رو به افزایش و به نوعی سرسام آور است اما کتاب مفاتیح‌الحیاه به عنوان یک اثر ارزشمند و پر مخاطب هنوز افزایش قیمت نداشته که این جای قدردانی دارد.

وی در پایان می‌گوید: اگر می‌توانستیم این کتاب را با تعداد بیشتر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تهیه کنیم بسیار مطلوب بود اما متاسفانه به دلیل استقبال خوب، انتشارات اسرأ از یک تعداد خاص بیشتر نمی‌تواند به فروش این اثر بپردازد.

بر اساس این گزارش برای صحت و سقم این سخنان با مصطفی امرائی مدیر نشر بین‌المللی اسرا به گفت‌گو نشستیم؛ وی عنوان می‌کند: استقبال از کتاب مفاتیح الحیاه آنقدر زیاد است که اگر بخواهیم جوابگوی استقبال‌کنندگان باشیم بسیار دشوار خواهد بود.

وی اضافه می‌کند: تلاشمان این است که بازدیدکنندگان را با رضایت از غرفه نشر اسرأ به شرهایشان بدرقه کنیم اما گاهی اوقات به دلیل استقبال خوب و خرید بالای موسسات و یا مراکز مختلف، قادر به جوابگویی استقبال‌کنندگان نیستیم.

امرایی در پایان می‌گوید: برای بعد از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تدابیری برای عرضه و چاپ مفاتیح الحیاه اندیشیده شده است که به زودی آن را اعلام خواهیم کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها