امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48935
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع کیف‌قاپی‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع کیف‌قاپی‌های متعدد با موتورسیکلت در تبریز از سال 91 توسط راکب و ترک‌نشین ضمن بررسی پرونده‌های واصله و تجمیع شگردهای بکار رفته و سرنخ‌های به دست آمده در نهایت متهمان به هویت‌های «و– الف» و خانم «ن- ی» که با همدیگر (زن و شوهر) بودند به همراه یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه دستگیر شدند.

وی در ادامه افزود: در بازجویی‌های علمی و فنی متهمان به یک فقره سرقت موتورسیکلت، یک فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت داخل خودرو، 13 فقره کیف‌قاپی معترف شدند و جمع اعترافات متهمان به 23 فقره رسید.

این مقام انتظامی ادامه داد: تمام مالباختگان شناسایی و صحنه‌های سرقت مورد بازسازی قرار گرفت و اغلب مدارکی که متهمان پس از ارتکاب سرقت در پارک فلکه بزرگ آذربایجان داخل هواکش سرویس بهداشتی پنهان می‌کردند کشف و به مالباختگان مسترد شد.

عباس‌زاده در خصوص آسیب شناسی این نوع سرقت‌ها گفت: اعتیاد، بیکاری از دلایل اصلی وقوع چنین جرائمی است.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی در پایان اظهار داشت: با تجمیع ادله و مدارک لازم و کشف اغلب مدارک و اموال مسروقه متهمان تحویل مراجع قضایی گردیده و با صدور قرار قانونی لازم روانه زندان شدند.
انتهای پیام/60002/ع30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها