امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4895
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مجموعه کتاب «ذوق لطیف ایرانی» که مرحوم استاد علی ابوالحسنی(منذر) آن را نگاشته، شامل دو دفتر با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مجموعه کتاب «ذوق لطیف ایرانی» که مرحوم استاد علی ابوالحسنی(منذر) آن را نگاشته، شامل دو دفتر با عنوان‌های «پیش پرده» و «لبخند علما» است.

در این مجموعه که سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی آن را منتشر کرده، نویسنده از لابلای صفحات تاریخ و فرهنگ ایران زمین با نگاه تیزبین خود، سطرهایی را برگزیده که نمایانگر بخشی از ذوق مردمی است که ظرافت اندیشه و لطافت روح، بارزترین ویژگی آنان است.

علاوه بر این، چاپ سوم کتاب «سیاهپوشی در سوگ ائمه نور علیه السلام (مبانی فقهی و ریشه‌های تاریخی)» و چاپ دوم «بوسه بر خاک پی حیدر (بحثی در ایمان و آرمان فردوسی)» به قلم آن مرحوم از سوی این انتشارات در نمایشگاه امسال عرضه می‌شود.

همچنین کتاب‌های «فراتر از روش آزمون و خطا»، «زمانه و کارنامه آیت‌الله سید محمد کاظم طباطبایی یزدی(ره)»، «آینه‌دار طلعت یار»، «مهاتما گاندی»، «همدلی با اسلام»، «همراهی با مسلمین» و دوره هفت جلدی کتاب‌های مشروطیت و شیخ فضل‌الله نوری (آخرین آواز قو، شیخ فضل‌الله نوری و مکتب تاریخ‌نگاری مشروطه، اندیشه سبز زندگی سرخ، خانه بر دامنه آتشفشان، دیده‌بان بیدار، کارنامه شیخ فضل‌الله نوری و کالبدشکافی چند شایعه درباره شیخ فضل‌الله نوری) دیگر آثار مرحوم استاد منذر هستند که از سوی انتشارات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها