امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48955
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، جعفر توفیقی عصر امروز در جمع خبرنگاران و در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، جعفر توفیقی عصر امروز در جمع خبرنگاران و در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه زنجان، اظهار کرد: درباره مباحث مطرح شده در مورد عدم مشخص بودن مواضع اینجانب در فتنه 88 در مجلس شورای اسلامی سخن خواهم گفت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد در دستور کار بودن ماندن دانشجو در ریاست دانشگاه آزاد نیز گفت: رفتن دانشجو در دستور کار هیئت امنای دانشگاه آزاد نیست.

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در جلسه آتی هیئت امنای دانشگاه آزاد حضور خواهم داشت، خاطر نشان کرد: در دستور کار این جلسه چیزی در مورد آقای دانشجو مطرح نیست.

وی به مشکلات موجود در پرداخت شهریه دانشجویان اشاره کرد و افزود: صندوق رفاه دانشجویی همه تلاش خود را برای  کمک به دانشجویان برای پرداخت شهریه خواهد کرد.

توفیقی تقویت منابع مالی صندوق رفاه دانشجویی را ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: برای کمک مالی به دانشجویان نیازمند تقویت این صندوق هستیم.

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات وفناوری ثبت نام دانشجویان ستاره‌دار را نیز یادآور شد و تاکید کرد: در وزارت علوم کمیته‌ای در مورد برطرف کردن مشکلات این دانشجویان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه پیگیر حل مشکلات این دانشجویان هستیم، افزود: برای بازگشت به تحصیل این دانشجویان تقاضای آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/73007/ق40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها