امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48966
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیش از انتخابات و در ایام تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، کارشناسان پیش‌بینی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیش از انتخابات و در ایام تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند که افراطیونی که خود را حامی روحانی‌ می‌دانند به زودی با وی فاصله بگیرند.

رئیس‌جمهور امروز در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران اظهارات صریحی را در حمایت از سپاه و نقش این نهاد در تامین امنیت داخلی و خارجی مطرح کردند.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد چند ساعت بعد از سخنرانی رئیس‌جمهور در جمع فرماندهان سپاه، علی مطهری از نمایندگانی که خود را حامی دولت می‌خواند در واکنش به اظهارات روحانی درباره شایعات مطرح درباره فعالیت‌ اقتصادی طی یادداشتی با عنوان «سخنی با رئیس جمهور» نوشت: به نظر می رسد که این سخن آقای رئیس جمهور بیشتر جنبه نصیحت و بازدارندگی دارد و رئیس جمهور خواسته است تذکر و هشدار محترمانه ای به سپاه در خصوص ورود این نیروی نظامی به حوزه اقتصاد که در دولتهای نهم و دهم به اوج خود رسید، بدهد، و الا بسیار بعید است که جناب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور ندانند که واقعا امروز سپاه رقیب مردم و بخش خصوصی و مثل پیمانکارهای معمولی است و این امر آفات و آسیب هایی برای خود سپاه و اقتصاد کشور داشته است.

مطهری در پارگراف بعد یادداشت خود در اظهاراتی متناقص با پارگراف اول نوشته است: ما هم آرزو داریم که سپاه فقط پروژه های بسیار مهمی را که بخش خصوصی توان اجرای آن را ندارد بر عهده بگیرد به هر حال از جناب آقای روحانی صراحت بیشتری را انتظار داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها