امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48975
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه،منابع خبری گزارش دادند که زین العابدین بن علی رئیس جمهوری مخلوع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه،منابع خبری گزارش دادند که زین العابدین بن علی رئیس جمهوری مخلوع تونس هم اکنون به عنوان مشاور بندر بن سلطان در عربستان فعالیت می کند.

بن علی درپی وقوع انقلاب مردمی در کشورش به عربستان سعودی فرار کرد و پناهنده آل سعود شد.

پایگاه خبری الکترونی "مغارب انتلیجونس" ویژه خبرهای محرمانه داستان جالبی را درباره سرنوشت بن علی بعد از فرارش به عربستان سعودی منتشر کرد.

پایگاه یاد شده این موضوع را که فرار بن علی به عربستان صرفا برای پناهندگی بوده است، رد کرد و نوشت که بن علی کار خود به عنوان مشاور رئیس دستگاه اطلاعات عربستان را آغاز کرده است.

این پایگاه افزود: رئیس جمهوری مخلوع تونس از احترام زیادی در محافل خاندان آل سعود برخوردار است به گونه ای که به عنوان مشاور شاهزاده بندر بن سلان در امور امنیتی کشورهای مغرب عربی تعیین شده است زیرا تجارب زیادی در مبارزه با رسیدن اسلامگرایان به قدرت بویژه بعد از نگرانی عربستان و آمریکا از روی کار آمدن اسلامگرایان به قدرت در تونس و لیبی و مصر دارد.

به نوشته این پایگاه، بن علی و لیلی الطرابلسی همسرش به همراه دخترش حلیمه 20 ساله و پسرش محمد 9 ساله بیش از یکسال را بعد از فرارشان از تونس در کاخ سلطنتی ملک فهد در جده گذراندند و سپس به شهر ابها در 450 کیلومتری جنوب شهر جده نقل مکان کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار