امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48990
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 78
سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین حضور رسمی ...

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین حضور رسمی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در مجمع سالانه فرماندهان سپاه که صبح امروز صورت گرفت، گفت: حضور آقای روحانی و سخنرانی ایشان در مجمع فرماندهان سپاه خط بطلانی بود بر عملیات روانی و رسانه‌ای دشمنان انقلاب مبنی بر مشخص نبودن چگونگی تعامل سپاه و دولت به ویژه در عرصه حضور سپاه در حوزه سازندگی و عمرانی کشور.

وی افزود:‌ آقای روحانی در سخنان امروز خود نه تنها این حضور را مورد تحسین قرار داد، بلکه مطالبه کرد تا حضور سپاه در پروژه‌های مادر و بزرگ بیشتر شود. علاوه بر این رئیس‌جمهور از سپاه خواست دولت را در مقابل فشاری که دشمنان در حوزه معیشت مردم وارد می‌کنند، با امکانات خود یاری دهد.

شریف با اشاره به درخواست رییس جمهور از سپاه برای کمک به دولت در زمینه مقابله با قاچاق کالا، تصریح کرد: در واقع آقای روحانی با سخنرانی امروز خود، منشوری از نحوه تعامل دولت و سپاه را طراحی کرد. هر چند این موضوعات در جلسات قبلی با فرمانده سپاه نیز بیان شده بود.

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: سازوکارهای تعریف شده‌ای در سپاه برای حضور در عرصه‌ سازندگی وجود دارد که با همکاری وزارتخانه‌ها می‌تواند دنبال شود.

شریف خاطرنشان کرد:‌ کمک سپاه به دولت در جهت رونق کسب و کار و معیشت مردم و مقابله با قاچاق کالا نیازمند برگزاری جلسات متعدد است و سپاه آمادگی کامل دارد به طور کامل و همه جانبه دولت را همراهی کند.

وی با اشاره به برخی اظهارنظرهای مغرضانه و یا از سر بی‌اطلاعی نسبت به حضور سپاه در عرصه سازندگی گفت: رئیس‌جمهور در سخنان امروزش ارزیابی واقعی از این موضوع داشت و افق جدیدی را برای تعامل سپاه و دولت مشخص کرد.

مسئول روابط عمومی سپاه تاکید کرد: سپاه پاسداران با برگزاری جلسات کارشناسی با وزارتخانه‌ها و طی مصوبات قانونی، می‌تواند به دولت کمک کند و همانطور که سردار جعفری اعلام کردند، سپاه همواره آماده کمک کردن در جهت رفع مشکلات مردم است.

شریف در پایان با اشاره به ظرفیت بسیج و استفاده از آن در این زمینه اظهار داشت: استفاده از نیروی عظیم بسیج در رفع مشکلات بزرگی مانند ریشه‌کنی فلج اطفال که در گذشته صورت گرفت، می‌تواند کمک شایانی به دولت باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها