امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48993
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، نیروی دریایی آمریکا حضور یک فرد تیراندازی در محوطه ساختمان نیروی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، نیروی دریایی آمریکا حضور یک فرد تیراندازی در محوطه ساختمان نیروی دریایی در واشنگتن را تائید کرد. این ساختمان در جنوب شرق واشنگتن واقع شده است. شبکه راشاتودی اعلام کرده است که در این تیراندازی دستکم یک نفر کشته شده است. برخی منابع هم گزارش داده‌اند که تعداد تیراندازان بیش از یک نفر است. شبکه ان‌بی‌سی اعلام کرده است که سه نفر در این تیراندازی نقش داشته‌اند که یک نفر آن‌ها بازداشت شده، اما دو نفر هنوز در ساختمان حضور دارند.

شبکه سی‌بی‌اس هم به نقل از اداره پلیس گزارش داده است که تیرانداز یا تیراندازان چندین نفر را هدف قرار داده‌اند. پلیس تعداد زخمی‌های حادثه را 10 نفر اعلام کرده است. وضعیت مجروحین که یک نفر آن‌ها نیز از نیروهای پلیس است، نامشخص است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقامات دفاعی آمریکا از مرگ چندین نفر در این حادثه و مجروحیت 10 نفر خبر داده است. شبکه ان‌بی‌سی هم تعداد کشته‌ها را 4 و زخمی‌ها را 8 نفر اعلام کرده است.

در پی این تیراندازی پروازهای فرودگاه «ریگان» این شهر به حالت تعلیق درآمده است. بالگردهای امداد افراد حاضر در محوطه ساختمان نیروی دریایی را تخلیه کرده‌اند.
 تصاویر از شبکه‌های اجتماعی دریافت شده و مورد تائید کامل نیست

بنا بر اعلام نیروی دریایی آمریکا، در حال حاضر حدود 3 هزار نفر در این ساختمان حضور دارند. فرد یا افراد تیرانداز هنوز بازداشت نشده  و خود را در یک اتاق حبس کرده‌اند. در حال حاضر نیروهای امدادی در محل حضور دارند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها