امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48999
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمود عباس» امروز دوشنبه با سرلشگر«محمد تهامی» تلفنی گفت‌وگو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمود عباس» امروز دوشنبه با سرلشگر«محمد تهامی» تلفنی گفت‌وگو کرد.

عباس در این گفت‌وگوی تلفنی از تهامی خواست تا مسئولان مصری به دانشجویان و بیماران غزه اجازه خروج از نوار غزه را بدهند.

رئیس دستگاه اطلاعات مصر نیز به عباس قول داد که طی روزهای آینده به دانشجویان و بیماران غزه اجازه خروج از نوار غزه داده می شود.

این در حالی است که دانشجویان فلسطینی امروز دوشنبه در مقابل گذرگاه رفح تظاهرات کرده و پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود ما خواهان حل سریع مشکل تردد خود در سایه تعطیلی گذرگاه رفح هستیم.

در همین رابطه «مومن بارود» نماینده دانشجویان گفت که اقدامات مصر در تردد آنها به دانشگاه‌ها مانع ایجاد می‌کند و آینده ده‌ها دانشجوی فلسطینی را تهدید می‌کند زیرا تعداد زیادی از دانشجویان در دانشگاه‌های مصر و دیگر دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند و این نگرانی وجود دارد که دانشجویان نتوانند در دانشگاه حاضر شوند و سال تحصیلی آنها از دست برود.

گذرگاه رفح که تنها گذرگاه برای تردد شهروندان نوار غزه است، از چهارشنبه گذشته به دنبال عملیات علیه نیروهای امنیتی مصر در رفح که به کشته شدن 11 نفر و زخمی شدن 17 نفر دیگر منجر شد، تعطیل شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها