امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49000
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، ایهاب بدوی سخنگوی دولت مصر اعلام کرد: عدلی منصور رئیس جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، ایهاب بدوی سخنگوی دولت مصر اعلام کرد: عدلی منصور رئیس جمهوری موقت مصر قصد دارد که بزودی سفری به عربستان و امارات داشته باشد تا از این طریق، تشکر مصر از این دو کشور را به خاطر حمایت آنها از قاهره در این برهه ابراز دارد.

وی افزود: بحث و گفت‌وگو برای تعیین زمان این سفرها در جریان است و رئیس جمهور مصر تمایل زیادی برای سفر به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس دارد اما مشغله کاری وی و سران این کشورها در دوره گذشته مانع از این کار شده بود.

سخنگوی دولت مصر گفت: سفر رئیس جمهور مصر به عربستان در چارچوب سفر دوره ای آتی به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و تحولات داخلی باعث شد که رئیس جمهور، نبیل فهمی وزیر خارجه را مامور حضور در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل کند.

وی تصریح کرد: سفر کنونی مصطفی حجازی مشاور رئیس جمهور مصر به امارات در چارچوب ارج گذاری تلاش های امارات برای حمایت نامحدود از مصر در مرحله کنونی صورت می گیرد.

عربستان و امارات اخیرا از اقدام ارتش مصر در عزل کردن محمد مرسی رئیس جمهوری مصر و تعیین رئیس جمهور و نخست وزیر در این کشور استقبال کرده و بر کمک مالی گسترده از مصر تاکید کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها