امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
۰۲:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 491
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 226
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، محمد رویانیان پس از اعلام تاریخ برگزاری جام حذفی امروز به سازمان لیگ رفت و در جلسه‌ای یک ساعته با علی کاظمی، دبیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، محمد رویانیان پس از اعلام تاریخ برگزاری جام حذفی امروز به سازمان لیگ رفت و در جلسه‌ای یک ساعته با علی کاظمی، دبیر سازمان لیگ  شرکت کرد. رویانیان که بابت تغییر زمان برگزاری فینال جامبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، محمد رویانیان پس از اعلام تاریخ برگزاری جام حذفی امروز به سازمان لیگ رفت و در جلسه‌ای یک ساعته با علی کاظمی، دبیر سازمان لیگ  شرکت کرد. رویانیان که بابت تغییر زمان برگزاری فینال جام حذفی در روز 14 اردیبهشت بسیار مصمم بود به سازمان لیگ رفت اما سپس بسیار خنده‌رو برگشت.

وی پس از این جلسه به خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود گفت: با توجه به اینکه نمی‌خواهند به سپاهان فشار بیاورند تاریخ برگزاری این دیدار را در نظر گرفته‌اند، بالاخره سپاهان باید در آسیا حضور پیدا کند و می‌خواهند این تیم زیر بار فشار نرود.

رویانیان تاکید کرد: پس از صحبت‌هایی که انجام شد در مورد تاریخ بازی من را توجیه کردند، اما در خصوص مکان این بازی فعلا نظری نداده‌اند.

وی ادامه داد: هفته آینده جلسه‌ای سه‌جانبه با حضور ما، سپاهانی‌ها و مسئولان لیگ برگزار خواهد شد تا تمام حرف‌هایمان را در این جلسه بزنیم و نتیجه‌اش را بگیریم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما از سازمان لیگ خواسته‌ایم بازی با ملوان ششم، هفتم یا هشتم برگزار شود چون ما نمی‌توانیم سه هفته بدون بازی باشیم و بچه‌ها را در شرایط مسابقه نگه داریم که قرار شد درخواست کتبی خود را به سازمان لیگ بدهیم و سپس آن بررسی و اعلام نظر شود. اگر ما حرفی می‌زنیم فقط به دنبال گرفتن حق پرسپولیس هستیم چون باید جواب 30 میلیون هوادار را بدهیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها