امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49104
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 91
سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌گفت: مجلس ...

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌گفت: مجلس در راستای تعامل و همکاری با دولت به 15 وزیر از 18 وزیر پیشنهادی دولت رای اعتماد داد که رای برخی از آنان در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی بی‌نظیر بود. این نشان می‌دهد که مجلس به پیروی از منویات مقام معظم رهبری معتقد است که همکاری جدی با دولت داشته باشد.

وی ادامه داد: اما نکته‌ای که در این جا باید به آن اشاره کرد این است که مجلس نیز خطوط قرمزی دارد و یکی از این خطوط فعالیت افراد در جریان فتنه سال 88 است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در میان افرادی که به عنوان سرپرست سه وزارتخانه باقیمانده منصوب شده است و احتمال دارد که به عنوان وزیر پیشنهادی برای این وزارتخانه‌ها به مجلس معرفی شوند، جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم در فتنه 88 حضوری علنی و فعالیتی آشکار داشته و در سخنرانی‌های خود مواضع فتنه‌گران را تائید کرده است و با توجه به اسناد موجود توفیقی واجد شرایط برای تصدی وزارت علوم نیست.

نقوی‌حسینی خاطرنشان کرد: نمایندگان با اظهار نظرهای خود این پیام را به دولت منتقل کردند که دولت توفیقی را به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت علوم معرفی نکند و اگر توفیقی برای تصدی وزارت علوم به مجلس معرفی نشود هم برای مجلس و هم برای دولت بهتر است. چرا که معرفی توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی تنش میان دولت و مجلس را شدت می‌بخشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها