امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49106
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد می ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد می توانند با مراجعه به هر یک از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون توجه به محل پرونده ایثارگری نسبت به ثبت درخواست وام خود اقدام نمایند.
افشین سفاهن مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با اعلام این خبر افزود: با توجه به راه اندازی آزمایشی نرم افزار مالی و حسابداری کوثر و قرار گرفتن اطلاعات همه اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد بر روی سیستم مذکور، هر عضو صندوق می تواند به هر یک از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون توجه به محل پرونده ایثارگری مراجعه و درخواست وام خود را ثبت نماید. به این معنا برای ثبت درخواست وام الزامی به حضور ایثارگر عضو صندوق در محل نگهداری پرنده ایثارگری نمی باشد.
وی از ارائه خدمات الکترونیکی توسط این سیستم خبر داد و تصریح کرد: پس از پایان مراحل آزمایشی و راه اندازی کامل این نرم افزار، به منظور تسهیل و تسریع دسترسی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عضو این صندوق به خدمات قابل ارائه، اعضای صندوق می توانند بدون مراجعه حضوری درخواست وام خود را به صورت الکترونیکی در هر نقطه از کشور بر روی درگاه اینترنتی صندوق قرض الحسنه شاهد ثبت و با دریافت کد رهگیری فرآیند دریافت وام خود را دنبال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها