امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49126
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 29
محسن پیرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در جلسه بعدی شورای شهر ساز و کار تشکیل و راه‌اندازی کمیسیون‌های تخصصی شورای چهارم ...

محسن پیرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در جلسه بعدی شورای شهر ساز و کار تشکیل و راه‌اندازی کمیسیون‌های تخصصی شورای چهارم در دستور کار اعضاء قرار خواهد گرفت، اظهارداشت: هم‌اکنون راه‌اندازی 5 الی 6 کمیسیون تخصصی به شورای شهر پیشنهاد داده شده است که پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی 5 کمیسیون موافقت شود.

وی تصریح شود: با توجه به گستردگی شهر تهران و مشکلات شهری، اعضای شورای شهر پیش‌بینی می‌کنند که باید 5 کمیسیون متفاوت از جمله کمیسیون‌های عمران، سلامت، فرهنگی و اجتماعی، معماری و شهرسازی و همچنین محیط زیست راه‌اندازی شود.

پیرهادی بیان داشت: خوشبختانه اعضای شورای شهر تهران همگی از افراد متخصص و مدیران با سابقه هستند و باید از مجادله‌های سیاسی دور شوند و به فکر خدمت باشند که البته فضای شورا به سمتی می‌رود که مطمئناً جو مناسبی در روزهای آینده فراهم خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد: دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب رفاقت خوبی را در شورا داشته باشند و بتوانند با تعامل یکدیگر مشکلات شهر و شهروندان را برطرف کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار