امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49144
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «رضا نجفی» سفیر و نماینده دائم جدید جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر ملل متحد ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «رضا نجفی» سفیر و نماینده دائم جدید جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر ملل متحد و سایر سازمان های بین‌المللی مستقر در وین با تقدیم استوارنامه خود به «یوری فدوتوف» مدیرکل دفتر سازمان ملل متحد در وین کار خود را رسماً آغاز کرد.

با توجه به اینکه آقای فدوتوف مدیر اجرایی دفتر سازمان ملل برای مواد مخدر و جرائم نیز می‌باشد، نماینده دائم جدید کشورمان در این ملاقات ضمن اشاره به اهمیت همکاری‌های چند جانبه میان کشورها و آژانس‌های تخصصی سازمان ملل متحد در وین، بر اراده دولت جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری‌ها میان دو طرف، بویژه در زمینه مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین نیز با تقدیر از نقش سازنده و موثر کشورمان در مبارزه با مواد مخدر، بر تاثیر مهم این امر در ارتقای همکاری‌های منطقه‌ای در آسیای مرکزی و خلیج فارس و نقش هدایت کننده ایران در این خصوص تاکید کرد و افزود: دفتر مبارزه با جرم و مواد مخدر سازمان ملل برای گسترش همکاری با ایران در زمینه‌های گوناگون به ویژه مبارزه با مواد مخدر آمادگی کامل دارد.

وی همچنین در پاسخ به دعوت سفیر و نماینده دائم کشورمان برای سفر به تهران، ضمن استقبال و پذیرش این دعوت اظهار داشت که در فرصت مناسب آماده سفر به جمهوری اسلامی ایران و ملاقات با مقامات ذیربط کشورمان می‌باشد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها