امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49156
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقری، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: صنعت چاپ می‌تواند راهگشای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقری، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: صنعت چاپ می‌تواند راهگشای فرهنگ باشد و به انتقال مفاهیم فرهنگی و ارزشی کمک کند.

وی با تأکید بر این که صنعت چاپ در توسعه اقتصادی نقش به سزایی ایفا می‌کند، افزود: با این وجود تاکنون توجه لازم و کافی به صنعت چاپ نشده و اقدامات حمایتی چندان از آن صورت نگرفته است.

به گفته نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، صنعت چاپ یک پتانسیل برای رفع مشکلات اقتصادی است که می‌تواند با توسعه صادرات در عرصه بین‌المللی به ویژه کشورهای همسایه و آسیای میانه شکوفا شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، معافیت‌های مالیاتی و کاهش عوارض گمرکی را یکی از راه‌های ترغیب تولیدکنندگان به صادرات برشمرد که می‌تواند به زیرساخت‌های اقتصادی کشور و همچنین توسعه فرهنگی کمک کند.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از راهکارهایی که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد راه‌اندازی و توسعه شهرک‌های چاپی در شهرستان‌هایی است که ظرفیت توسعه چاپ را دارند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها