امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49166
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان روز اول چهل‌وچهارمین دوره رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان که از عصر روز گذشته (دوشنبه) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان روز اول چهل‌وچهارمین دوره رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان که از عصر روز گذشته (دوشنبه) در بوداپست مجارستان آغاز ‌شده است، مدال‌های طلای سه وزن اول به ایران و ارمنستان رسید. حسن رحیمی در 55 کیلو و رضا یزدانی در 96 کیلو دو مدال طلا را برای کشورمان به ارمغان آوردند. طلای 66 کیلو هم به کشتی‌گیر ارمنستانی رسید.

در جدول امتیازی روز اول و در پایان سه وزن نخست هم روسیه با 24 امتیاز در صدر قرار گرفت و ایران با 20 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد. گرجستان هم با 13 امتیاز سوم است.

روس‌ها در سه وزن اول صاحب سه مدال برنز شدند.

* رده‌بندی سه وزن اول کشتی آزاد به شرح زیر است:

55 کیلو: 1- حسن رحیمی (ایران) 2- آمیت کومار (هند) 3- سزار آکگول (ترکیه) و نریمان اسراپیلوف (روسیه) 5- رسول کالی‌یف (قزاقستان) و اسکوبدو (آمریکا)

66 کیلو: 1- داوید صافاریان (ارمنستان) 2- لیوان لوپز (کوبا) 3- ماگومد قربان علی‌یف (روسیه) و گانزوریگ (مغولستان) 5- کلخساشویلی (گرجستان) و کانگ جین هیوک (کره شمالی) ...21- مهدی تقوی (ایران)

96 کیلو: 1- رضا یزدانی (ایران) 2- ختاگ گازیموف (آذربایجان) 3- پاولو اولینیک از اوکراین و آنزور بولتوکائف (روسیه) 5- داتو کراشویلی (گرجستان) و آلکسی کروپنیاکوف (قرقیزستان)
 
 
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها