امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4919
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت انتخاب دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران؛ متشکل از اصغر کفشچیان مقدم، مصطفی اسدالهی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت انتخاب دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران؛ متشکل از اصغر کفشچیان مقدم، مصطفی اسدالهی، جمشید حقیقت شناس، نظام‌الدین امامی فر، محمدرضا قربانی و عطیه مرکزی، با بررسی ۱۰۰۶  اثر رسیده به دبیرخانه؛ 180 اثر را برای بخش نمایشگاهی و مسابقه این دوسالانه انتخاب کردند.
 
بر این اساس از میان 915 اثر رسیده به بخش نمایشگاه و مسابقه «طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران» 125 اثر برای حضور در این بخش معرفی شدند. همچنین از میان 91 اثر رسیده به بخش «مروری بر آثار دیوارنگاری یک دهه اخیر کشور» 55 اثر انتخاب شدند.

دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران شامل چهار بخش؛ مسابقه و نمایشگاه «طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران»، بخش مسابقه و اجرای کارگاه (صنایع معماری تزیینی و سنتی )، بخش کارگاهی و نمایشگاه مروری بر آثار گرافیتی و سه بعدی و بخش پژوهش وهمایش علمی – تخصصی است.
 
بخش مسابقه و نمایشگاه «طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران» به دو صورت «مروری بر آثار یک دهه اخیر» و مسابقه «طراحی برای دیوارنگاری های شهر تهران» برگزار می شود.
 
همچنین در بخش کارگاهی، نمایشگاه مروری بر آثار گرافیتی در نظر گرفته شده است و بخش نقاشی سه بعدی نیز در دو شاخه نمایشگاهی وکارگاهی برگزار می‌ شود.
 
بخش پژوهش وهمایش علمی- تخصصی دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران، نیز با هدف برخورداری از نظر کارشناسان و محققان برای تقویت بنیان علمی و نظری، آسیب شناسی و یافتن راه کارهای فنی، اجرایی، علمی و نظری در زمینه دیوار نگاری شهری برگزار خواهد شد.
 
دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران 22 تا 31 اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها