امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49192
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 61
محمدهادی کریمی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: قرارداد اکران فیلم در گروه سینمایی عصر جدید بسته شده است و از اواخر مهر یا اوایل آبان ...

محمدهادی کریمی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: قرارداد اکران فیلم در گروه سینمایی عصر جدید بسته شده است و از اواخر مهر یا اوایل آبان پس از «کلاس هنرپیشگی» روانه پرده سینماها خواهد شد.

وی افزود: آنونس و تیرز‌های تبلیغی فیلم توسط بهزاد طهماسبی ساخته شده همچنین در پوستر ایرانی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» که توسط حمیدرضا اسحاقی طراحی شده برای اولین بار درمیان پوستر‌های ایرانی روی اینسرت دستهای پرسوناژ‌های مختلف کار شده و به جای تصویر درشت صورت با نمایش دستهای شخصیت های داستان پرسوناژهای متعدد و به شدت متفاوت فیلم معرفی شده‌اند

کارگردان «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» ادامه داد: پوستر خارجی هم توسط احسان برآبادی طراحی شده است که جوانه ای را در دل شمایل خزان زده ی مینو، شخصیت تنها و جدا افتاده ی داستان، به تصویر می‌کشد که هم اکنون در سایت فیلم به نشانی http://www.besharatmovie.ir/ اطلاعات کامل فیلم قابل مشاهده است.

کریمی همچنین در خصوص برنامه‌ریزی متفاوت برای اکران آخرین فیلم خود گفت: در حال رایزنی هستیم تا ماخطبین این فیلم را که بیشتر جوانان هستند در کنار مربیان مدارس به تماشای فیلم بیایند و با توجه به مضمون فیلم برنامه ریزی ویژه‌ای بر روی گره سنی نوجوان و جوان کرده‌ایم.

براساس این گزارش،«بشارت...» داستانی پیرامون خودکشی سریالی دانش آموزان یک دبیرستان دخترانه را در گونه معمایی به تصویر کشیده و با ورود یک زن میانسال به این دبیرستان است که همه چیز رنگ و بویی دیگر می‌گیرد.

هنگامه قاضیانی، مهدی احمدی، حمید فرخ‌نژاد، نیکی کریمی، بیتا فرهی، فرخ نعمتی، امیرحسین آرمان، ساعد سهیلی، خاطره اسدی، احمد ساعتچیان، شهرزاد کمال‌زاده، ملیسا مهربان، الناز بهمن‌زاده، شیما نیک‌پور، معصومه قاسمی و بیژن شکرریز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها