امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49201
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سری ششم «دوران کهن» محصول 2012 کانادا و انگلیس است و میکائیل کیت من آن را کارگردانی کرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سری ششم «دوران کهن» محصول 2012 کانادا و انگلیس است و میکائیل کیت من آن را کارگردانی کرده است.
داستان مجموعه دوران کهن درباره یک ناهنجاری زمانی است. این ناهنجاری باعث ورود حیوانات ماقبل تاریخ و آینده به زمان حال می‌شود. این ناهنجاری به شکل دریچه‌ای عمل می‌کند که زمان‌ها را در هم می‌آمیزد و باعث وقوع حوادثی می‌شود و 5 دانشمند که درباره ناهنجاری زمانی تحقیق می‌کنند.
«دوران کهن» از داستانی علمی ـ تخیلی بهره می‌برد و همین از نقاط قوت سریال است، چرا که طرفداران این گونه داستان‌ها زیاد هستند و تاکنون کمتر پیش‌آمده داستانی علمی ـ تخیلی را در قالب یک سریال ببینند. معمولا این داستان‌ها در قالب فیلم‌های سینمایی یا انیمیشن تولید می‌شوند و برای علاقه مندان این نوع داستان‌ها پیگیری در قالب یک سریال قطعا جذاب‌تر خواهد بود.
سریال دوران کهن را باید چیزی میان فیلم پارک ژوراسیک و سریال جاسوسان(Spooks) دانست. این سریال نخستین‌بار در ۱۰ فوریه ۲۰۰۷ در انگلستان پخش شد و از آن زمان چهره‌ای بین‌المللی پیدا کرد. سری اول و دوم این سریال حدود ۲۵ درصد بیننده داشت که در نوع خود رکوردی محسوب می‌شد. «دوران کهن» در سال 2008 نامزد دریافت جایزه بهترین سریال و بهترین جلوه‌های ویژه شد. کل این مجموعه از شبکه چهار در 33 قسمت پخش شده است.
واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما سری ششم «دوران کهن» را در 13 قسمت از مهر ماه روانه آنتن پخش خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها