امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49204
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 125
جواد نوری کارگردان نمایش «طوروپ طرب» در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش «طوروپ طرب» نوشته خیرالله تقیانی‌پور است که در سومین روز ...

جواد نوری کارگردان نمایش «طوروپ طرب» در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش «طوروپ طرب» نوشته خیرالله تقیانی‌پور است که در سومین روز شانزدهمین جشنواره بین‌‌المللی آئینی سنتی در تالار چهارسو اجرا خواهد شد.

وی افزود: ما در این نمایش همچون آثار گذشته گروه‌مان از شیوه اجرایی نمایش‌های ایرانی استفاده کردیم اما برای نخستین بار که نمایش موزیکال را تجربه خواهیم کرد. این نمایش از دو زمان مختلف به صورت همزمان آغاز می‌شود اما در نقطه‌ای به یک زمان واحد تبدیل می‌شود

کارگردان نمایش «پری» تصریح کرد: در نمایش «طروپ طرب» نیز سعی کردیم به سمت تجربه جدیدی در حوزه نمایش موزیکال برویم به طوری که برای مخاطب نیز جذاب باشد، بنابراین داستانی امروزی را با شیوه اجرایی نمایش‌های ایرانی همگون ساختیم و در آن از شیوه‌های مختلف همچون نقالی، موزیکال، دیالوگ‌گویی شعرگونه و ... بهره بردیم.

در این نمایش علی سلیمانی،‌ جواد فروزند، وحید نفر، علیرضا ناصحی، علیرضا مهران، هادی عطایی، حسین شفیعی و مصطفی ساسانی به ایفای نقش می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها