امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49206
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان دارالقرآن‌الکریم با برگزاری اردوی آموزشی چهار روزه برای ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان دارالقرآن‌الکریم با برگزاری اردوی آموزشی چهار روزه برای نوجوانان برگزیده و مستعد قرآنی سعی در پرورش استعدادهای درخشان قرآنی دارد.

این اردو که نخستین اردوی آموزشی سازمان دارالقرآن برای پسران نوجوان 12 تا 18 سال سراسر کشور است، امروز 26 شهریور ماه به صورت شبانه‌روزی در اردوگاه «شهیدحقانی» استان البرز برگزار می‌شود و تا پایان روز جمعه 29 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

به گفته «محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن‌الکریم در این اروی چهار روزه برای 100 نفر از افراد برگزیده در طرح «نغمه‌های آسمانی» سال 90 که با گرایش قرائت قرآن جذب شده بودند، کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی قرآنی و همچنین یک دوره کلاس حفظ قرآن برگزار می‌شود تا آن‌ها علاوه بر تربیت قرآنی به حفظ قرآن نیز ترغیب شوند.

بنابر این گزارش، در اروی استعدادهای درخشان قرآنی دو گروه سنی 12 تا 15 و همچنین 15 تا 18 سال در نظر گرفته شده است تا امر آموزش با سهولت بیشتری صورت گیرد، همچنین این 100 نوجوان مستعد به چهار گروه 25 نفره تقسیم می‌شوند تا زیرنظر یک مربی پرورشی مورد آموزش قرار گیرند.

در این اردوی آموزشی و تفریحی که حداقل یک و حداکثر هفت نماینده از استان‌های مختلف کشور به غیر از خوزستان و آذربایجان غربی حضور دارند، علاوه بر برگزاری کلاس‌های تجوید، صوت و لحن و سایر فنون قرائت قرآن، برنامه‌های جذاب و پرنشاطی همچون فوتبال، تنیس روی میز و شنا نیز برگزار می‌شود تا نوجوانان با انگیزه بیشتری در کلاس‌ها شرکت کنند.

انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها