امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49207
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر اخیرا امتیازهای مربوط به کتاب زندگینامه «ویلسون» نوشته «ای.اسکات برگ» را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر اخیرا امتیازهای مربوط به کتاب زندگینامه «ویلسون» نوشته «ای.اسکات برگ» را خریداری کرده است.

در این پروژه جدید سینمایی که قرار است داستان زندگی بیست و چهارمین رئیس جمهور آمریکا به تصویر کشیده شود.‌ «لئوناردو دی‌کاپریو»، نقش اول فیلم را به عهده خواهد داشت.

پس از نقش‌های « جی ادگار هوور»، رئیس پلیس اف‌بی‌ای» در سال 2011 و «هاوارد هیوز» در فیلم «هوانورد» در سال 2004 میلادی، این سومین باری است که «دی‌کاپریو» در یک نقش مهم تاریخی ظاهر می‌شود.

«دی‌کاپریو»، علاوه بر بازی در این پروژه سینمایی، در کنار «جنیفر داویسون کیلوران»، تهیه‌کنندگی آن را نیز به عهده دارد ولی هنوز کارگردان این فیلم مشخص نشده است.

«توماس وودرو ویلسون»  28 دسامبر  1856 در آمریکا متولد شد. او طی سال‌های  1913 تا 1921 به عنوان نماینده حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری‌ آمریکا شرکت کرد و به عنوان بیست و چهارمین رئیس جمهور این کشور انتخاب شد.
 


 

«ویلسون» در سال 1919 دچار یک نوع بیماری که موجب فلج شدن وی گردید شد و فعالیت‌هایش محدود شدند. مهم‌ترین ابتکار وی ایجاد جامعه ملل پس از پایان جنگ جهانی اول بود، که دارای 14 ماده بود. اگرچه این پیمان چندان نتیجه بخش نبود و حتی خود آمریکا نیز به آن نپیوست، ولی زیربنای ایجاد سازمان ملل متحد پس از پایان جنگ دوم جهانی شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها