امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49214
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 70
یک نماینده شاخص مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گفت‌وگوی غیررسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ...

یک نماینده شاخص مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گفت‌وگوی غیررسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به اینکه مجلس به توفیقی رأی اعتماد نمی‌دهد؛ قرار شده تا رئیس‌جمهور توفیقی را به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت علوم به مجلس معرفی نکند.

وی با اشاره به محتوای گفت‌وگوی لاریجانی با روحانی افزود: در همین راستا علی لاریجانی رئیس مجلس با حسن روحانی رئیس جمهور گفت‌وگو کرده و قرار شد تا توفیقی برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی نشود و به احتمال زیاد همین اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش فارس، توفیقی از افراد نقش‌آفرین در فتنه 88 بود؛ میلی‌‌منفرد وزیر پیشنهادی قبلی وزارت علوم به خاطر حضور در جلسه‌ای که جریان فتنه در آن تجمع کرده بودند، رأی اعتماد مجلس را کسب نکرد این در حالی است که توفیقی در آن جلسه سخنرانی کرده و فیلم این سخنرانی نیز موجود است از این رو مجلس حتماً عکس‌العمل نشان می‌دهد.

همچنین گفته می‌شود عملکرد توفیقی در مدت سرپرستی وزارت علوم و قلع و قمع نیروهای ارزشی در دانشگاه‌ها موجب شده که مجلس به آقای توفیقی رأی اعتماد ندهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار