امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49255
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 48
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چهارمین دوره نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» 27 تا 30 خرداد سال جاری در محل هتل المپیک ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، چهارمین دوره نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» 27 تا 30 خرداد سال جاری در محل هتل المپیک برگزار می‌شود.

مسئولان این نمایشگاه به دلیل اطلاع اهالی صنعت چاپ از زمان برگزاری چهارمین دور نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» تلاش کردند تا فراخوان آن را چندین ماه زودتر از موعد مقرر اعلام کرده و به ثبت‌نام از علاقه‌مندان بپردازند.

علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین دوره از نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» می‌توانند به سایت نمایشگاه به نشانی www.Idpex.ir مراجعه و به ثبت‌نام چاپخانه مورد نظر و ثبت فضای مورد نیاز خود پرداخته تا تدابیر لازم از سوی مسئولان این دوره از نمایشگاه اندیشیده شود.

بر اساس این گزارش، سومین نمایشگاه «صنعت چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» با حضور 40 شرکت محصولات چاپی از 27 فروردین به مدت 4 روز در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.

دوره اول و دوم نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» در خرداد سال‌های گذشته برپا شد اما به دلیل انتخابات ریاست جمهوری سومین دوره آن در فروردین امسال برپا شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها