امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49256
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی حوزه هنری خراسان شمالی، در چهارمین جشنواره سراسری کاریکاتور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی حوزه هنری خراسان شمالی، در چهارمین جشنواره سراسری کاریکاتور خراسان شمالی 999 اثر از 181 هنرمند از 26 استان کشور به این جشنواره ارسال شد که در پایان از این تعداد 16 نفر به عنوان نفرات برتر تقدیر شدند.
نفرات برگزیده در بخش آزاد:

مجتبی فیضی از استان اصفهان با 8 میلیون ریال به همراه تندیس و لوح افتخار جشنواره، محمدرضا ثقفی از استان البرز 6 میلیون ریال به همراه تندیس و لوح افتخار و آیت نادری از استان اصفهان چهار میلیون ریال به همراه تندیس و لوح افتخار تقدیر و به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.

همچنین محمدحسین اکبری از استان فارس، رضا جنگی از استان خراسان رضوی، داریوش رمضانی از استان گیلان، امیر دهقان از استان تهران و منصور مقدم از استان زنجان در بخش آزاد شایسته تقدیر شدند.

نفرات برگزیده در بخش موضوعی زندگی شیرین:

علیرضا پاکدل از استان خراسان رضوی با 10 میلیون ریال به همراه تندیس و لوح افتخار جشنواره، محمود نظری از استان همدان هشت میلیون ریال به همراه تندیس و لوح افتخار جشنواره، محمدعلی خوشکام با 6 میلیون ریال با تندیس و لوح افتخار جشنواره تقدیر و به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.

همچنین سجاد رافعی از استان خوزستان، مهدی عزیزی از استان مرکزی، نیلوفر کبودین از استان اردبیل، آیدین ارجمندی استان تهران و افشین نظری از استان خراسان شمالی در بخش موضوعی شایسته تقدیر شدند.
انتهای پیام/63002/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها