امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4926
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 183
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، حامیان حزب مسلم لیگ نواز پاکستان به همراه یک شیر زنده در تجمع انتخاباتی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، حامیان حزب مسلم لیگ نواز پاکستان به همراه یک شیر زنده در تجمع انتخاباتی این حزب در اسلام‌آباد شرکت کردند.

تعدادی از زنان طرفدار حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف به جای استفاده از نشان انتخاباتی این حزب که شیر می‌باشد یک شیر واقعی را به صحنه مبارزات انتخاباتی آوردند تا از این طریق بتوانند مردم را تحت تأثیر قرار دهند.

این در حالی است که سازمان حمایت از محیط زیست پاکستان به شدت نسبت به این اقدام اعتراض و از کمیسیون نظارت بر انتخابات خواست برای حفاظت از شیر مورد نظر اقدام کنند.
 به گفته بازرسان این سازمان، شرایط نگهداری این شیر از نظر بهداشتی و نوع خوراک چندان مناسب نیست.

همچنین مقامات این کشور هشدار دادند که حضور یک حیوان وحشی در جمع مردم ممکن است عواقب خطرناکی در پی داشته باشد.

گفته می‌شود، اعضای حزب مسلم لیگ با ترساندن احزاب مخالف با کمک شیر آموزش دیده خود سعی دارند علاوه بر تضعیف رقیب، نظر مردم را به خود جلب کنند.

در شرایطی که تنها حدود یک هفته دیگر به انتخابات سراسری پارلمانی در پاکستان باقی است، احزاب مختلف این کشور رقابت تنگاتنگی را برای پیروزی در این رویداد تاریخی آغاز کرده‌اند.

انتخابات مجالس ایالتی و ملی پاکستان قرار است 21 اردیبهشت ماه در سراسر این کشور برگزار شود که حزب یا احزاب پیروز در آن مبادرت به تشکیل دولت و کابینه جدید خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها