امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49264
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 90
محمدصادق منصور، مسئول نوشت‌افزار ایرانی _ اسلامی ایام در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: خوشبختانه امسال ...

محمدصادق منصور، مسئول نوشت‌افزار ایرانی _ اسلامی ایام در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: خوشبختانه امسال توانستیم دفاتر ایام را در 36 طرح برای کودکان دوره ابتدایی، دبیرستان و دانشجو تولید کنیم.

وی اضافه کرد: به دلیل برخی از مشکلات، امسال نتوانستیم به تولید نوشت‌افزارهای مختلف «ایام» بپردازیم اما با تشکیل کارگروه  تلاش داریم تا علاوه بر دفاتر ایام به تولید مداد رنگی، مداد، پاکن، کیف مدرسه و جامدادی هم بپردازیم.

منصور ادامه داد: محصولات نوشت‌افزار ایرانی _ اسلامی ایام در طول سال جاری تولید و در بازار نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر توزیع خواهد شد چراکه تولید دفاتر و نوشت‌افزارهای ایام تنها مربوط به یک مقطع زمانی خاص نیست بلکه در طول سال طبق نیاز مخاطب تولید خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دفاتر ایام در36 طرح برای کودکان دوره ابتدایی، دبیرستان و دانشجو تولید شده است که برای دانش‌آموزان دبیرستانی چهره‌هایی از شهداء نظیر شهید آوینی و شهید بابایی در نظر گرفته شده و برای دانش‌آموزان مقطع پایین‌تر نیز تصاویری با موضوعاتی نظیر پیشرفت‌‌های علمی همانند «قایق پرنده»، «هواپیمای قاهره 313»، «میمون فضانورد»، «رویانا»، «روبات جراح» انتخاب شده‌ است تا مخاطبان با پیشرفت‌های علمی کشور آشنا شوند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها