امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4927
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 197
«حمید جلیلی» نفر اول رشته اذان هفدهمین دوره مسابقات سراسری اذان، ابتهال، مدیحه‌سرایی و هم‌خوانی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی ...

«حمید جلیلی» نفر اول رشته اذان هفدهمین دوره مسابقات سراسری اذان، ابتهال، مدیحه‌سرایی و هم‌خوانی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص کسب مقام اولی در این مسابقات گفت: از سال 1389 بر روی این اذان کار کردم و سال 1390 با همین اذان به مقام اول مسابقات سراسری نیرو‌های مسلح دست‌ یافتم و به لطف خدا امسال توانستم به مقام اول مسابقات سراسری دست پیدا کنم.«حمید جلیلی»

وی در خصوص مقام‌ و نغمه‌های این اذان گفت: این اذان در مقام رست و برگرفته شده از اذان استاد طنطاوی است البته از گوشه‌هایی از اذان آقای طوسی هم در آن استفاده کرده‌ام.

جلیلی در خصوص عناوینش در مسابقات مختلف گفت: در رشته اذان تاکنون موفق به کسب مقام اول نیرو‌های مسلح در سال 1390، مقام اول جشنواره «شمسه» و مقام اول مسابقات سراسری شده‌ام، همچنین سال 1388 به مقام اول مسابقات نیروهای مسلح و سال 1391 موفق به کسب رتبه نخست جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان و مقام دوم استان تهران در رشته تلاوت ترتیل شدم.

اذانی که امسال رتبه نخست مسابقات سراسری اذان را از آن خود کرد

 

وی از تلاش برای حضور در مسابقات رشته تلاوت تحقیق خبر داد و گفت: از امسال قصد دارم در مسابقات رشته تلاوت تحقیق شرکت کنم، همچنین سال 1389 در مسابقات سراسری رشته ترتیل حضور داشتم که متأسفانه با یک غلط اعرابی مقامی کسب نکردم.
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «حمید جلیلی» قاری ممتاز قرآن کریم متولد 1360 در تهران است، وی دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت فرهنگی است.

جلیلی متأهل و دارای دو فرزند است.

انتهای پیام/م.خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها