امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49298
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، «موشه یعلون» روز سه‌شنبه در مورد توافق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، «موشه یعلون» روز سه‌شنبه در مورد توافق مسکو-واشنگتن برای نظارت بین‌المللی و امحای تسلیحات شیمیایی سوریه، گفت موفقیت این طرح را باید بر اساس نتایج عملی آن مورد ارزیابی قرار داد. وی همچنین مدعی شد این توافق نشان داد که با یک تهدید نظامی معتبر می‌توان به راهکارهای دیپلماتیک دست یافت.

یعلون که در جمع کارکنان وزارت جنگ رژیم‌صهیونیستی صحبت می‌کرد، افزود: این توافق گواهی بود برای کشورهای جهان آزاد که یک تهدید معتبر و قدرتمند نظامی، همانطور که در ابتدای بحران علیه سوریه اعمال شد، می‌تواند در برابر رژیم‌های سرکش بازدارنده باشد و راهکاری دیپلماتیک برای خلع تسلیحات کشتار جمعی ایجاد کند.

وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی افزود: به بیان دیگر، هرکس که به دنبال صلح است، باید خود را برای جنگ آماده کند.

پیشتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر و «شیمون پرز» رئیس رژیم‌صهیونیستی نیز از توافق مسکو-واشنگتن استقبال کرده، اما گفته بودند که نحوه اجرای این طرح است که موفقیت آن را تعیین می‌کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها