امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۲:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 493
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 240
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از بوشهر، محمدرضا رحیمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از بوشهر، محمدرضا رحیمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به درگاه خدا شکر می‌کنم که توفیق پیدا کردم به خدمت وزرایبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود از بوشهر، محمدرضا رحیمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به درگاه خدا شکر می‌کنم که توفیق پیدا کردم به خدمت وزرای بهداشت، درمان، تابش رئیس بنیاد مسکن و معاونان این نهاد برای اعلام تسلیت خدمت آسیب‌دیدگان رسیدم به ویژه کسانی که عزیزانشان را از دست دادند.

وی بیان کرد: از سوی هیئت دولت و رئیس جمهور با زلزله‌زدگان اظهار همدردی می‌کنم و خودم را شریک غم مصیبت دیدگان می‌دانم.

معاون اول رئیس جمهور بیان داشت: برای تمام اتفاقاتی که می‌افتد حکمتی است، در زلزله استان بوشهر برخی خانه‌ها ویران شدند، برخی عزیزانشان را از دست داده و برخی با نگرانی مواجه شدند.

رحیمی گفت: وظیفه دولت حضور فوری در بین آسیب دیدگان است که به اتفاق استاندار، مدیرعامل هلال احمر و رئیس بنیاد مسکن در اینجا حضور یافتیم.

وی ادامه داد: تا سروسامان یافتن کوچه و خیابان و مرتب کردن این منطقه، چادرهای گروهی استقرار یافته تا مراحل بعدی عملیات امدادی در فرصت مناسب انجام شود.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا در دنیا در رسیدگی به احوال زلزله‌زدگان رکوردشکن است.

رحیمی گفت: در آذربایجان شرقی 12 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن در کمتر از سه ماه ساخته شد اما با تلاش بیشتر این تعداد به 18 هزار واحد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در زلزله ترکیه و ایتالیا و حادثه آمریکا که شاهد آن بودیم حکومت‌های آنان نه تنها ظرف چند ماه بلکه چند سال هم نتوانستند این مشکلات را جمع کنند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران پیمان بسته نوکر مردم است و در حادثه اخیر نیز در نخستین ساعات زلزله مسئولان نظام در جمع زلزله‌زدگان حاضر شدند.

رحیمی با بیان اینکه کارشناسان بنیاد مسکن از منازل خسارت دیده صورت برداری می‌کنند، ادامه داد: هلال احمر بهترین امتحان را در طول تاریخ پس داده است و امروز هم در کنار مسئولان استان بوشهر و بنیاد مسکن قرار خواهد گرفت.

رحیمی گفت: به شما اطمینان می‌دهم هیچ آسیب‌دیده‌ای از قلم نخواهد افتاد و کار را به بهترین نحو انجام می‌دهیم، ضمن اینکه رقم کمک‌های بلاعوض را بیشتر می‌‌کنیم.

انتهای پیام/66006/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها