امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49302
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری (معا)، اسلام حسام سعید الطوباسی یک جوان 22 ساله فلسطینی سحرگاه امروز در حمله نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری (معا)، اسلام حسام سعید الطوباسی یک جوان 22 ساله فلسطینی سحرگاه امروز در حمله نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رسید.

نظامیان اسرائیلی صبح امروز در جستجوی خانه به خانه فلسطینیان با منفجر کردن درب خانه وارد خانه شدند و به سوی این جوان تیراندازی و وی را بازداشت کردند اما ساعتی نگذشت که این جوان در یکی از بیمارستان‌های منطقه اراضی 48 بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

منابع محلی گفتند که شمار زیادی از نیروهای ارتش اشغالگر شبانه به اردوگاه حمله کردند و با حمله به خانه‌های شمار زیادی از اهالی با جوانان اردوگاه درگیر شدند و اسلام الطوباسی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی که به ناحیه پایش اصابت کرده بود زخمی و بازداشت شد و سپس در درمانگاه الخضیره جان باخت.

شمار دیگری از جوانان فلسطینی در جریان این درگیری با نیروهای اشغالگر صهیونیستی به ضرب گلوله زخمی شدند که به بیمارستان انتقال یافتند.

انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها